Kategoria: Dom

9 lipca 2020

Kolor dachu domu – skąd wziąć na niego pomysł i czy są jakieś ograniczenia?

Budując dom, bardzo często zastanawiamy się nad tym, jaki kolor elewacji wybrać, jak wykończyć go z zewnątrz czy też jak zagospodarować ogród, by był funkcjonalny i pasował do ogólnego stylu domu. Stosunkowo rzadko jednak myślimy o dachu, a konkretnie o jego kolorystyce. Dowiedz się, czy to dowolny wybór i co warto zrobić, wybierając kolor dachu.

8 lipca 2020

Jak zadbać o świeższe pranie na co dzień?

Wiele osób ma wielki problem z pralkami. Nie chodzi o to, że piorą niewystarczająco dobrze, ale o to, że pranie nie pachnie tak, jak powinno i nie zachowuje świeżości takiej, jak powinno. Dlatego przygotowałam małą podpowiedź, dzięki której łatwiej będzie Ci zachować swoje ubrania świeżym na dłużej.

7 lipca 2020

Styl skandynawski we wnętrzu – chwilowa moda, która nie przemija

Popularność wnętrz w stylu skandynawskim wciąż nie słabnie i coraz więcej osób decyduje się na urządzenie swojego mieszkania właśnie w tym duchu. Oczywiście on także ewoluuje i się zmienia i nie jest jedynym ulubionym dziś stylem Polaków, niemniej warto o nim wiedzieć więcej, bo wydaje się także melodią przyszłości.

7 lipca 2020

Oto 4 najmodniejsze trendy deseniowe w 2020 roku

Urządzanie wnętrza na lato to zajęcie przyjemne, bo możliwości jest naprawdę dużo. Chyba że akurat naszła Cię niemoc i nie wiesz, co takiego możesz wybrać z mnóstwa różnych rodzajów dodatków. Zanim się na coś w końcu zdecydujesz, pamiętaj, że możesz poszukać tu inspiracji. Dlatego poznaj najpiękniejsze desenie na 2020 rok.

6 lipca 2020

Jak mieszkamy? Oto kilka danych o mieszkaniach w Polsce

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że mieszkania w Polsce są wciąż zbyt małe i zbyt mało ich jest. Problemy mieszkaniowe w naszym kraju nie są jednak tak poważne, więc nie mówi się o nich bardzo wiele. Warto jednak zajrzeć za drzwi, by przekonać się, że w rezultacie wcale tak różowo nie jest. Jak więc się rozwijać, gdy ledwo stać nas na mieszkanie z dwoma pokojami?