Kategoria: Uroda

9 lipca 2020

Olej CBD – czym jest, dlaczego ma taki wpływ na urodę i jak go stosować?

Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że olej CBD, inaczej olej z konopi siewnych, jest wielozadaniowym remedium na mnóstwo problemów pielęgnacyjnych ciała. Jeśli jednak jeszcze nie miałaś możliwości go spróbować, to teraz masz najlepszą okazję, by się przekonać, dlaczego warto. Oto najważniejsze fakty od oleju z konopi.

8 lipca 2020

Idzie lato, więc naucz się opalać! Poznaj zasady bezpieczeństwa na spotkanie ze słońcem!

Wakacyjna pora sprzyja spotkaniom na plaży w pełnym słońcu. Ale nie tylko nad morzem można zażyć kąpieli słonecznych. Cała Polska będzie pełna osób, które chcą opalić się, złapać nieco brązu, po prostu cieszyć się pogodą, której w naszym kraju nie ma tak dużo. Stąd przygotowałam kilka porad, dzięki którym z opalania nie wynikną żadne problemy. Sprawdź!

8 lipca 2020

Czym nakładać podkład i jak robić to prawidłowo? O czym nie wolno Ci zapominać?

Podkład jest bardzo ważnym elementem, który stanowi podstawę dobrze wykonane makijażu. Bez niego trudno sobie wyobrazić skuteczne malowanie się i ładnie wykonane pociągnięcia kolejnymi kosmetykami kolorowymi do twarzy. Dlatego odpowiedni dobór podkładu ma kolosalne znaczenie, a jednocześnie ważne jest to, by wiedzieć, czym go nakładać.

3 lipca 2020

Aloes – dlaczego tak chętnie znajduje się jako składnik kosmetyków?

Jest to roślina, którą w różnych produktach można spotkać niemalże na każdym kroku. Jest składnikiem wielu kosmetyków, głównie służących do pielęgnacji ciała, skóry, naskórka. Możesz go także kupić w sklepie spożywczym, bo napoje z aloesu są coraz bardziej popularne w Polsce, a przy tym zdrowe i smaczne. Dlaczego zatem akurat ta roślina jest tak chętnie wybierana przez producentów różnych specyfików?

10 kwietnia 2020

L’Oréal uruchamia w Polsce program solidarnościowy w walce z epidemią COVID-19

Warszawa, 7 kwietnia 2020 r. – L’Oréal w Polsce przekazuje bezpłatnie szpitalom, aptekom i partnerskim sieciom handlowym ponad 700 000 produktów, w tym żele wodno-alkoholowe do sanityzacji rąk. Działania podjęte przez firmę w Polsce są częścią szerszego programu solidarnościowego wspierającego walkę z koronawirusem wdrożonego przez Grupę L’Oréal w całej Europie. W tym celu fabryka L’Oréal Warsaw Plant zreorganizowała swoją pracę, aby wyprodukować 1400 ton żelu wodno-alkoholowego. Działania podjęte przez L’Oréal […]

7 kwietnia 2020

Jak dbać o skórę w czasie pandemii?

Dbanie o skórę to niezwykle istotna sprawa. Należy pamiętać, że to nie tylko stosowanie odpowiednich kosmetyków. Jednym z najczęściej pojawiających się w ostatnim czasie pytań jest „jak prawidłowo dbać o skórę w czasie przymusowej domowej kwarantanny?”. Większość z nas ma możliwość pracy zdalnej – ma to swoje plusy i minusy. Zamknięte w czterech ścianach możemy borykać się z przesuszeniem i niedotlenieniem skóry, dlatego zamiast robić […]