Kategoria: Technologia

11 maja 2022

Płatności elektroniczne – najważniejsze informacje

Szybki rozwój rynku e-commerce sprawił, że konieczne stało się stworzenie możliwości, które pozwalałaby na równie szybkie płatności za zakupy. Obecnie kupując online, masz możliwość skorzystania z wielu opcji. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

25 lipca 2020

Hulajnogi elektryczne dla dorosłych – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Hulajnogi elektryczne to doskonały gadżet nie tylko dla dzieci. Takim sprzęt bardzo chętnie posługuje się coraz to więcej dorosłych osób. W dzisiejszych czasach w każdym większym mieście bez problemu możemy spotkać osoby korzystające z tego nowoczesnego środka transportu. Hulajnogi elektryczne dla dorosłych zyskują na coraz to większej popularności, a to dlatego, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne i wygodne, a dodatkowo niesie za sobą […]

9 lipca 2020

Najbardziej niezwykłe wynalazki III Rzeszy. Czego byśmy nie mieli, gdyby nie Niemcy Hitlera?

W gruncie rzeczy Trzecia Rzesza to dość krótki okres w historii świata. Oczywiście naznaczył cierpieniem wiele tysięcy, milionów istnień, jednak nie można zapominać, że to także państwo, które bardzo stawiało na nowe technologie, które miały dawać przewagę w walce. Dziś, kiedy kurz bitewny już opadł, możemy sobie jasno powiedzieć, że niektóre rzeczy Niemcom z tamtego okresu zawdzięczamy.

8 lipca 2020

Najbardziej niezwykły obiekt latający świata. Jak narodziły się i umarły sterowce?

Zanim ludzkość zaczęła cenić sobie przede wszystkim szybkość podróżowania, cieszyła się jej pięknem. Trochę do takiej epoki należały sterowce, które stały się tzw. latającymi hotelami w dwudziestoleciu międzywojennym. Epoka ta krótka, ale bardzo treściwa sprawiła, że stały się synonimem nie tylko wielkiej tragedii, ale także blichtru i elegancji. Poczuj się jak na pokładzie słynnego Hindenburga.

3 lipca 2020

Sterylizatory UV dla smartfonów – nowa oferta Samsunga

Nie da się ukryć, że na szybką odpowiedź firm technologicznych na sytuację z pandemią i koronawirusem nie musieliśmy czekać. Coraz to nowe informacje wypływają, pokazując, jak wiele nowoczesnych urządzeń zaczyna mieć wpływ na to, jak radzimy sobie z wirusem. Jedną z tendencji jest przecież czyszczenie smartfonów i właśnie w tym kierunku poszedł Samsung.