Kategoria: Technologia

11 maja 2022

Płatności elektroniczne – najważniejsze informacje

Szybki rozwój rynku e-commerce sprawił, że konieczne stało się stworzenie możliwości, które pozwalałaby na równie szybkie płatności za zakupy. Obecnie kupując online, masz możliwość skorzystania z wielu opcji. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

4 lutego 2022

Jaki piekarnik wybrać?

Bezsprzecznie sercem wielu domów jest kuchnia. Ta nie może obyć się bez sprzętu ułatwiającego przygotowanie potraw. Jednym z nich jest z pewnością piekarnik. Asortyment dostępny na rynku jest jednak bogaty, przez co wybór wcale nie musi należeć do najłatwiejszych. Czym kierować się przy jego zakupie? Na co zwrócić uwagę?

25 lipca 2020

Hulajnogi elektryczne dla dorosłych – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Hulajnogi elektryczne to doskonały gadżet nie tylko dla dzieci. Takim sprzęt bardzo chętnie posługuje się coraz to więcej dorosłych osób. W dzisiejszych czasach w każdym większym mieście bez problemu możemy spotkać osoby korzystające z tego nowoczesnego środka transportu. Hulajnogi elektryczne dla dorosłych zyskują na coraz to większej popularności, a to dlatego, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne i wygodne, a dodatkowo niesie za sobą […]

9 lipca 2020

Najbardziej niezwykłe wynalazki III Rzeszy. Czego byśmy nie mieli, gdyby nie Niemcy Hitlera?

W gruncie rzeczy Trzecia Rzesza to dość krótki okres w historii świata. Oczywiście naznaczył cierpieniem wiele tysięcy, milionów istnień, jednak nie można zapominać, że to także państwo, które bardzo stawiało na nowe technologie, które miały dawać przewagę w walce. Dziś, kiedy kurz bitewny już opadł, możemy sobie jasno powiedzieć, że niektóre rzeczy Niemcom z tamtego okresu zawdzięczamy.

8 lipca 2020

Najbardziej niezwykły obiekt latający świata. Jak narodziły się i umarły sterowce?

Zanim ludzkość zaczęła cenić sobie przede wszystkim szybkość podróżowania, cieszyła się jej pięknem. Trochę do takiej epoki należały sterowce, które stały się tzw. latającymi hotelami w dwudziestoleciu międzywojennym. Epoka ta krótka, ale bardzo treściwa sprawiła, że stały się synonimem nie tylko wielkiej tragedii, ale także blichtru i elegancji. Poczuj się jak na pokładzie słynnego Hindenburga.