torebka
4 sierpnia 2022

Przegląd trendów w torebkach damskich jesień-zima 2022

By redakcja serwisu

Sezon jesień-zima 2022 w modzie damskiej to istny kalejdoskop kolorów, wzorów oraz motywów. Nie może go zabraknąć także w torebkach. Te wzbudzają niemałe emocje wśród miłośniczek najnowszych trendów. Coś dla siebie znajdą zarówno te stawiające na klasykę gatunku, jednak smakiem nie obejdą się także amatorki niesztampowych połączeń, energetycznych kolorów i motywów, które potrafią sprawić, że nawet najbardziej nudna stylizacja nabierze nowego charakteru. Sprawdźmy więc, jakie trendy lansują światowej sławy projektanci.

Modne torebki damskie jesień-zima 2022 – plecak w roli głównej

Wśród modnych torebek damskich na sezon jesień-zima 2022 bardzo ważne miejsce zajmują plecaki. Tym razem projektanci stawiają na nie w wydaniu pikowanym. Niekoniecznie muszą to być modele takie jak w poprzednich latach, czyli skąpane w czerni, czasem ozdobione złotą czy też srebrną klamrą. Obecne trendy dają o wiele większą dowolność kolorystyczną. Nie warto jest się żegnać ze wspomnianą klasyką gatunku niemniej jednak z powodzeniem można ją chociaż na chwilę zastąpić kolorem energetycznym, wprawiającym nas w dobry nastrój, zwłaszcza w dni, kiedy słońca jest jak na przysłowiowe lekarstwo.

Można więc dać szansę np. kolorowi żółtemu tudzież niebieskiemu, które bezapelacyjnie wniosą do stylizacji mnóstwo energii. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że wiele wskazuje na to, że będą hitami w nadchodzącym roku. To ważna informacja – szybko nie wyjdą z mody. Zwłaszcza jest istotna dla tych, którzy lubią stawiać na największe hity sezonu.

Modne torebki jesień-zima 2022 – postaw na modele w wersji XXL

Wśród najmodniejszych torebek damskich 2022 – już nie tylko na sezon jesienno-zimowy bardzo ważne miejsce zajmuje shooper bag w wersji XXL. Jest to rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie komfort – w końcu nie bez powodu wielu śmieje się, że damska torebka dedykowana jest noszeniu całego dorobku życia. Istotne jest także to, że wprowadzają one wiele do stylizacji – nawet modele w których postawiono na nieśmiertelną klasykę gatunku, czyli minimalizm. Mimo że często nie zdobią kolorem czy motywem, są charakterne same w sobie.

Nie sposób przejść obok nich obojętnie, stąd też można z powodzeniem na nie stawiać zarówno w codziennej, casualowej stylizacji, jak i tej dedykowanej większym wyjściom. Tak, przełamywanie konwencji jest w cenie, zwłaszcza w czasach, kiedy projektanci tak mocno akcentują indywidualizm i poczucie komfortu w wybieraniu wszelkiej maści dodatków składających się na stylizację.