Telemedycyna zostanie z nami na stałe
Pandemia upowszechniła telemedycynę. We wrześniu br. ponad 40% wszystkich konsultacji odbyło się zdalnie. Oprócz internisty i pediatry, najczęściej korzystamy tą drogą z porad endokrynologa, ginekologa i dematologa. Choć liczba wszystkich konsultacji lekarskich wróciła już do poziomu sprzed pandemii, to jednak wszystko wskazuje na to, że telemedycyna staje się naszą codziennością.
