20 lutego 2023

Do czego służą nici liftingujące PDO?

By redakcja serwisu

Sklep z artykułami medycyny estetycznej Ciba Cosmetics to doskonałe miejsce dla lekarzy i chirurgów medycyny estetycznej, którzy chcą zaopatrzyć się w produkty niezbędne w codziennej pracy. 

Sklep z artykułami medycyny estetycznej Ciba Cosmetics

Sklep z artykułami medycyny estetycznej Ciba Cosmetics jest wiodącym dostawcą produktów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki szerokiej gamie produktów i akcesoriów, Ciba Cosmetics zapewnia lekarzom środki, których potrzebują, aby wykonywać zabiegi na życzenie klientek. Od pielęgnacji skóry po zabiegi na ciało, firma Ciba Cosmetics zapewnia szeroki wybór produktów, które zaspokajają wszystkie rodzaje potrzeb estetycznych. W ofercie znajdują się zaawansowane kosmetyki do zaawansowanych zabiegów, ale też tych bardziej tradycyjnych, takie jak zabiegi na twarz, peelingi chemiczne i mikrodermabrazja. Ponadto w ofercie znajduje się wiele produktów do pielęgnacji i upiększania skóry, w tym kosmetyki do makijażu, ochrony przeciwsłonecznej i produkty do pielęgnacji skóry. Dzięki kompetentnemu personelowi i szerokiej ofercie Ciba Cosmetics jest idealnym miejscem, w którym znaleźć można potrzebne środki z zakresu medycyny estetycznej.

Nici liftingujące PDO – w jaki sposób przebiega ten zabieg?

Nici liftingujące PDO to zabieg stosowany w celu podniesienia, napięcia i odmłodzenia skóry twarzy. Nici wykonane z polidioksanonu (PDO) są wprowadzane do skóry, aby ją podnieść i napiąć, dzięki czemu uzyskuje się wyraźnie jędrniejszy i bardziej młody wygląd. To metoda, na którą decyduje się coraz więcej kobiet – nie tylko aktorek, wokalistek i celebrytek. Nici są wprowadzane przez małe urządzenie przypominające igłę i działają jak konstrukcja nośna, która podnosi skórę i zapewnia jej młodszy, bardziej atrakcyjny wygląd. Nici stymulują również produkcję kolagenu, który dodatkowo napina skórę oraz zmniejsza widoczność zmarszczek czy linii mimicznych. Nici liftingujące PDO są skutecznym sposobem leczenia wiotkości skóry, zmarszczek i drobnych linii, zapewniając naturalny, długotrwały efekt.