plecaki z nadrukiem
19 października 2023

Rodzaje plecaków z nadrukiem i ich zastosowanie – co wybrać dla firmy?

By redakcja serwisu

Dzisiaj w firmach oferujących gadżety reklamowe dostępne są różne rodzaje plecaków przeznaczonych do personalizacji, z których każdy przeznaczony jest do określonych zastosowań i docelowych odbiorców. Wybierając plecak z nadrukiem dla swojej firmy, warto więc wziąć pod uwagę różne propozycje. Na co się zdecydować? Sprawdź nasze zestawienie!

Plecaki miejskie z nadrukiem

Plecaki miejskie są wszechstronne i nadają się do codziennego użytku, w tym do dojazdów do pracy, szkoły, pracy, ale również w trakcie wycieczek.

Takie plecaki zwykle mają wiele przegródek, wyściełane rękawy na laptopa i regulowane paski na ramiona.

Takie plecaki z nadrukiem są idealne dla firm poszukujących gadżetów dla szerokiego grona odbiorców, w tym studentów, pracowników czy sportowców.

Plecaki na laptopa z logo

Plecaki na laptopy zostały specjalnie zaprojektowane do przenoszenia i ochrony laptopów i innego rodzaju gadżetów technicznych.

Takie gadżety mają wyściełane przegródki na laptopa, systemy zarządzania kablami i kieszenie organizacyjne.

Jako podarunki firmowe będą one najlepsze dla firm technologicznych, producentów oprogramowania i firm technologicznych.

Plecaki turystyczne z nadrukiem

Plecaki turystyczne są przeznaczone dla entuzjastów osób lubiących spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, na przykład podczas pieszych wędrówek.

Są zbudowane tak, aby pomieścić potrzebny wtedy sprzęt, odzież i zapasy na dłuższe wycieczki. Te plecaki mogą także mieć specjalistyczne przegródki, rękawy na zbiorniki na wodę i solidną konstrukcję.

Będą one odpowiednie dla firm promujących produkty lub usługi związane z outdoorem i turystyką.

Plecaki lotnicze z nadrukiem

Plecaki tego typu są przeznaczone dla podróżników i globtroterów. Mogą być stosowane zamiast bagażu podręcznego i zapewniają łatwy dostęp do niezbędnych rzeczy.

Takie plecaki mają na ogół wiele przegródek, specjalne zamki TSA i dodatkowe elementy zwiększające ich bezpieczeństwo.

Takie plecaki z nadrukiem mogą sprawdzić się dla biur podróży, linii lotniczych i firm, których oferta skierowana jest do osób często podróżujących.

Plecaki worki z logo

Takie plecaki z nadrukiem są lekkie i kompaktowe, dzięki czemu nadają się do noszenia ubrań gimnastycznych, sprzętu sportowego lub drobnych rzeczy. Mają proste zamknięcie na sznurek i często mają dużą powierzchnię na nadruk dla marki.

Przykładowo mogą być one dobre dla promujących fitness, wydarzenia sportowe lub produkty skierowane do młodzieży.

Plecaki na kółkach z logo

Takie plecaki na kółkach łączą w sobie wygodę plecaka z łatwością przemieszczania bagażu. Nadają się znakomicie do podróży lub do transportu ciężkich przedmiotów, ponieważ są wyposażone w kółka i wysuwany uchwyt ułatwiający manewrowanie. Będą one znakomitymi gadżetami dla firm z branży turystycznej oraz innych firm, które szukają praktycznych gadżetów.