peruka damska
3 lipca 2023

Największy wybór jakościowych peruk systemowych 

By redakcja serwisu

Już teraz zapoznaj się z ofertą naszej marki i spełnij marzenia o gęstych, długich włosach, dzięki naszym nowoczesnym perukom. Oferujemy wiele rozwiązań i modeli systemów włosów, dzięki którym spełnisz marzenia o każdej fryzurze, bez nieodwracalnych koloryzacji lub cięć. Tylko u nas: peruki na stałe, peruki do sportu, czy peruki systemowe. 

Naturalny efekt, dzięki włosom na mikroskórze

Nasi klienci zgłaszają się do nas z różnymi problemami. Niektórzy tracą swoje włosy, przez chorobę, taką jak na przykład łysienie androgenowe, u niektórych problem pojawia się w związku z sytuacjami stresującymi, a w jeszcze innych przypadkach włosy wypadają przez leczenie chemioterapią. W takich sytuacjach warto skorzystać z rozwiązań jakie oferuje nasza firma. Oczywiście nie każdy pacjent, borykający się z problemem wypadania włosów lub całkowitego łysienia, musi decydować się na przyklejanie peruki. Warto jednak zapoznać się z naszą ofertą i może zdecydować się na włosy na mikroskórze, które to są najbardziej nowoczesną peruką. Ten system włosów to peruka systemowa, która jest niezwykle wygodna i łatwa w użytkowaniu. Hair system stosowany może być częściowo, jako dopełnienie całej naszej fryzury, co świetnie sprawdza się przy zachorowaniu na łysienie plackowate lub w całości, kiedy pacjent całkowicie straci włosy. 

Uzupełnienie włosów w części, zostało opracowane tak, aby włosy na mikroskórze idealnie dopasowywały się w istniejące włosy pacjenta. Projektując taką indywidualną perukę na stałe możemy określić jaki ma być jej kolor, długość, gęstość, a także czy włosy mają być proste cz kręcone. 

Na jaką perukę na stałe się zdecydować?

Na rynku istnieją peruki damskie systemowe wyprodukowane z włosów naturalnych lub syntetycznych. Na jaką przyklejaną perukę się zdecydujemy, zależy od nas i od sytuacji, w których uzupełnianie włosów, będzie miało mieć zastosowanie. Warto jednak wiedzieć, gdzie dany system włosów sprawdza się najlepiej. 

Peruki na stałe, wykonane z włosów syntetycznych to zawsze tańsze rozwiązanie, niż systemy włosów, wykonane z włosów naturalnych. Są one dla tego świetną alternatywą dla osób, które potrzebują peruk systemowych do celów artystycznych lub, kiedy ktoś lubi częste i szybkie zmiany wizerunku. Uzupełnienie włosów, za pomocą przyklejanych włosów syntetycznych docenią także klienci, którzy w wyniku na przykład chemioterapii, tylko chwilowo potrzebują hair system. 

System włosów stworzony z włosów naturalnych to przyklejane włosy, które dają efekt naturalnej, własnej fryzury. Naturalne włosy na mikroskórze będą idealne dla osób, które na dłuższy czas lub stale całkowicie lub częściowo utraciły swoje włosy. Wtedy warto zainwestować w peruki systemowe, wykonane z włosów naturalnych, ponieważ to rozwiązanie świetnie będzie sprawdzać się w życiu codziennym, czy jako peruka do sportu. Takie systemy włosów, zostały wykonane tak, aby nikt nie zauważył, że w rzeczywistości nosimy przyklejane włosy, zamiast swoich własnych.