26 czerwca 2020

Jaka powinna być idealna suknia ślubna?

By redakcja serwisu

Ślub to bardzo ważne i wyjątkowe wydarzenie. W tym dniu każda panna młoda chce prezentować się niezwykle i olśniewająco. Jak powszechnie wiadomo podczas tej szczególnej uroczystości najważniejszym elementem stylizacji panny młodej jest bez wątpienia odpowiednio dobrana suknia ślubna.

Sukienki ślubne – jak wybrać tę jedyną?

Poszukiwania wymarzonej sukni z reguły zaczynają się na wiele miesięcy przed zaplanowaną datą ślubu. Dla niektórych pań wybór jest prosty, ponieważ już od najmłodszych lat maja w głowie zarys wymarzonej kreacji. Z kolei istnieje również duże grono kobiet, które w poszukiwaniach tej wymarzonej sukni ślubnej liczy na fachowe doradztwo stylistek. Jedno jest pewne suknia ślubna powinna być przede wszystkim właściwie dopasowana do sylwetki, a panna młoda musi wyglądać w niej zjawiskowo i zachwycająco. Przed zakupem sukni warto zapoznać się z możliwościami, jakie mamy do wyboru. Warto wiedzieć np. jakie sukienki ślubne są dostępne na rynku, jakie fasony są najczęściej wybierane czy też, jakie style, kolory i materiały są obecnie modne.

Idealna suknia ślubna

Sukienki ślubne – podstawowe fasony

Sukienki ślubne występują w różnego rodzaju fasonach. Do najchętniej wybieranych modeli zaliczamy między innymi sukienki ślubne w kształcie litery A oraz tak zwane Princessy. Dużą popularnością cieszy się także fason Rybka oraz fason Empire. Należy jednak zaznaczyć, że niektóre panie zdecydowanie bardziej wolą awangardowe fasony takie jak np. sukienki asymetryczne.

Klasyczne sukienki ślubne w kształcie litery A to kreacje, w których dopasowany gorset przechodzi w spódnicę, która jednostajnie rozszerza się ku dołowi. Princessy, czyli suknie ślubne dla księżniczek to sukienki, posiadają bardzo bogaty dół, z dużą ilością halek. Sukienki w kształcie Rybki tak zwane Syrenki to przeciwieństwo sukni ślubnych o fasonie księżniczki. Są one, bowiem idealnie dopasowane do linii sylwetki. Należy jednak zaznaczyć, że w tego rodzaju sukienki rozszerzają się ku dołowi, dzięki temu możliwe jest swobodne poruszanie się w nich. Natomiast suknie o fasonie Empire to sukienki, w których stan odcina się pod biustem, a spódnica wykonana jest lejących się materiałów.

Gdzie warto zakupić wymarzoną suknię ślubną?

Wybierając się na poszukiwania idealnej sukni ślubnej z całą pewnością warto odwiedzić jeden z salonów Studia Mody Ślubnej Evita. Salony te znajdują się na terenie takich miast jak Kraków i Katowice. Firma Evita w swojej ofercie posiada różnego rodzaju wytworne i eleganckie sukienki ślubne dostępne w rozmiarach od 34 do 52. Odnajdziemy tu oryginalne, piękne sukienki ślubne, które zostały wykonane w perfekcyjny sposób z najlepszej jakości tkanin i materiałów. Ponadto warto dodać, że w salonach Studia Mody Ślubnej Evita zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonych stylistek. Należy również zaznaczyć, że do wybranej kreacji bez problemu możemy dokupić na miejscu odpowiednio dobrane dodatki. Będą to miedzy innymi: welony, biżuterie, buty czy też żakiety. Zakupy w sklepie Evita to prawdziwa przyjemność i gwarancja najlepszego wyboru.