Domowe metamorfozy bez hałasu
20 kwietnia 2020

Domowe metamorfozy bez hałasu

By redakcja serwisu

Wykorzystując kleje montażowe Fix ALL marki Soudal, możemy odmienić wygląd pomieszczenia bez konieczności sięgania po głośną wiertarkę. Rozwiązanie to przyniesie korzyści zarówno majsterkowiczom, jak i ich sąsiadom. 

W jaki sposób efektywnie spędzić wolny czas w domu? Samodzielne wykonanie drobnych napraw lub prac dekoracyjnych to wyzwanie, które z pewnością warto podjąć. I to nie tylko dlatego, że nasze domowe zacisze zyska na estetyce i funkcjonalności – dzięki zastosowaniu klejów Fix ALL, które są bardzo łatwe w aplikacji i pozwalają łączyć ze sobą najróżniejsze materiały, prace przebiegną szybko i sprawnie, dostarczając nam wiele satysfakcji. Kleje te odznaczają się niezwykle szerokim zastosowaniem i idealnie sprawdzą się przy montażu najróżniejszych elementów wyposażenia wnętrza – od listew przypodłogowych, poprzez półki na książki, aż po wielkogabarytowe lustra.

Co więcej, rezygnując z gwoździ, śrub i wkrętów, unikniemy ryzyka uszkodzenia ściany oraz zadbamy o spokój naszych sąsiadów.

Kleje Fix ALL mają perfekcyjną przyczepność do praktycznie wszystkich podłoży (m.in. do betonu, cegły, kamienia naturalnego, drewna, korka, metali, szkła i ceramiki), są wysoce wytrzymałe i trwale elastyczne oraz wykazują odporność na działanie wilgoci, grzybów i pleśni. Do montażu lżejszych elementów z powodzeniem możemy wykorzystać klej Fix ALL Flexi. Jest on dostępny w kilku kolorach (białym, brązowym, czarnym i szarym), a w razie potrzeby daje się malować, co pozwoli nam uzyskać pożądany efekt estetyczny. W przypadku mocowania ciężkich elementów, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego, najlepszym rozwiązaniem jest Fix ALL High Tack – klej ten wyróżnia się ekstremalnie mocnym chwytem początkowym. Do klejenia przedmiotów wykonanych z przezroczystego materiału, takiego jak szkło, przeznaczony jest Fix ALL Crystal, który charakteryzuje się absolutnie przejrzystą spoiną. Natomiast Fix ALL Turbo, który łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut, umożliwi zakończenie prac montażowych w błyskawicznym tempie.  Stosowanie klejów Fix All nie wymaga fachowej wiedzy ani doświadczenia. Można zamówić je w sklepie internetowym, bez potrzeby wychodzenia z domu.