spacerówka kinderkraft grande
12 kwietnia 2020

Praktyczna i miękka spacerówka dla dziecka

By Magda Paciorek

Głównymi narzędziami rodzica, bez których nie mógłby dobrze funkcjonować na co dzień są: funkcjonalny wózek wielofunkcyjny, krzesełko do karmienia, mata edukacyjna, kojec, fotelik samochodowy. We wczesnym okresie życia, dzieci bardzo dużo korzystają z tych niezbędnych przedmiotów, bo przecież jazda samochodem nie odbyła by się w obecnych czasach bez posiadania fotelika samochodowego.

Podobnie jest z wózkiem, rodzic nie mógłby ciągle nosić dziecka na rękach, z czasem kiedy dziecko nabiera wagi, byłoby to już znacznie trudniejsze. Dzisiejsze czasy niosą dla rodzica wiele udogodnień, z których oni chętnie korzystają, jeśli oczywiście finanse na to pozwalają. Obecny wybór nowoczesnych oraz funkcjonalnych wózków spacerowych jest bardzo duży, każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i dziecka. Kupując odpowiedni wózek spacerowy, należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów takie jak: sposób prowadzenia wózka, siedzisko, komfortową rączkę, budkę, pałąk-rączkę wózka, mocne koła, przestronny kosz na zakupy i inne czynniki.

Wózek Kinderkraft Grande to wózek uznanej polskiej firmy, który przeznaczony dla każdego małego podróżnika i odkrywcy nowych terenów. Wózek posiada regulowany podnóżek, dzięki temu można ustawić dziecku wygodną pozycje na oparcie nóżek podczas spaceru. Kinderkraft Grande odznacza się niezwykłą zaletą, jaką jest bardzo prosty i komfortowy sposób składania, wystarczy pociągnąć jedynie za uchwyt i złożyć wózek jednym pociągnięciem ręki. Złożony w ten sposób wózek posiada tak kompaktowe rozmiary, które umożliwiają przechowywanie go w małym bagażniku samochodu lub na małych przestrzeniach.

Spacerówka Kinderkraft Grande wyposażona jest w bardzo wygodne i szerokie dla dziecka siedzisko, przypominające miękki materacyk. Wykonany jest on z bardziej z twardego materiału, uzupełniony pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Oparcie wózka jest regulowane nawet w kilku pozycjach od siedzącej, aż do płaskiej pozycji, co da możliwość dziecku upragniony odpoczynek na spacerku w każdej możliwej chwili.

Wózek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, który jak każdy wózek, może być narażony na zabrudzenia, jednak wyżłobione w siedzisku wgłębienia, pomogą rodzicom usuwać z tych miejsc wszelkie zabrudzenia. Wózek Kinderkraft Grande posiada 4 bardzo skrętne amortyzowane koła. Co sprawia, że prowadzenie wózka staje się bardzo przyjemne, nie sprawia problemów w prowadzeniu na wyboistej powierzchni. Spacery z Kinderkraft Grande mogą być codzienną przyjemnością.